Bu Hafta Türkiye’de Bitcoin ve O 9 Altcoin Revaçta! İşte Liste

CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığı verilere göre, 15 – 21 Haziran tarihleri arasında Türkiye’de en çok ilgi gören altcoin projeleri belli oldu. Bu hafta zirvede yer alan MoonTrump’ı, Kind Guardians of Blockchain Protocol, Biaoqing, Zizle ve MAGA VP takip ediyor.

Türkiye’de o altcoin projeleri ve Bitcoin dikkat çekti

CoinGecko’nun Kriptokoin.com ile paylaştığı verilere göre, 15 – 21 Haziran tarihleri arasında Türkiye’de en çok ilgi gören kripto paralar belli oldu. Bu yazıda, bu kripto paralara daha yakından bakacak, fiyat değişimlerini inceleyecek, projeler hakkında bilgi verecek ve yatırımcılar için ipuçları sunacağız. Son haftalarda Türkiye’de popülerliği hızla artan MoonTrump, bu hafta da zirvede yer almayı başardı. 15 Haziran’da 0,002 dolardan işlem gören meme coin, 21 Haziran’da 0,004 dolara kadar yükselerek yükseldi. Yatırımcıların ilgisini çeken bu coin’in arkasındaki ekip ve yol haritası hakkında net bilgiler bulunmamakta. Ancak ABD başkanlık yarışında Trump’ın popülaritesinden yarar sağladığı açık.

İkinci olarak yeni bir proje olan Kind Guardians of Blockchain Protocol, bu hafta hızlı bir yükseliş yakaladı ve en çok ilgi gören kripto paralardan biri oldu. Bu yeni coin, yalnızca MEXC’de USDT çifti ile işlem görüyor.  Üçüncü olarak Çin menşeli bir meme coin olan Biaoqing, son haftalarda Türkiye’de de popülerlik kazanmaya başladı. Bu coin’in de geleceği belirsizliğini koruyor. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve riskleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

Zizle, MAGA VP ve çok daha fazlası dikkat çekiyor

Üçüncü sırada yer alan Zizle, son zamanlarda Türkiye’de popüler hale gelen bir proje oldu. Zizle, Solana blockchain üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir sosyal ağdır. Kullanıcıların verilerini kontrol etmelerine ve etkileşimlerinden para kazanmalarına olanak tanır. Kullanıcılar, etkileşimleri karşılığında Zizle tokenları kazanarak içerik oluşturucuların şeffaf bir şekilde kazanmalarına ve hedef kitlelerini büyütmelerine olanak tanır.

Yine ABD Başkan adayı Donald Trump’ı desteklemeye adanmış, Ethereum merkezli bir ödül coini olan MAGA VP coin, bu hafta da ilgi görmeye devam etti.   MAGA VP tokenı, MAGA TRUMP ekosistemini likiditesini artırarak desteklerken, MVP sahiplerini TRUMP tokenlarında alım satım vergisi yoluyla pasif olarak ödüllendirir. Hacash, Spike, SOCKS ve Zksync de bu hafta Türkiye’de en çok ilgi gören kripto paralar arasında yer aldı. Ayrıca, kripto paraların “kralı” olan Bitcoin de bu hafta listede yer aldı.  Kripto para yatırımlarında her zaman olduğu gibi, yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve riskleri göz önünde bulundurmak çok önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x